Гурт AtmAsfera став номінантом престижного американського фестивалю

Українці мають змогу підтримати львів'ян, проголосувавши за їхній кліп.
ATMASFERA відео кліп На Глибині RoundGlass Music Awards
Фото: скриншот з відео

Ворлд-м’юзік-гурт AtmAsfera став номінантом престижного американського фестивалю RoundGlass Music Awards 2018, який визначає найбільш прогресивних артистів, що створюють музику для здоров’я, миру та екологічної свідомості.

Як розповіли у прес-службі колективу, кліп AtmAsfera на пісню «На Глибині» потрапив у номінацію Best Music Video (укр. «Найкраще музичне відео»).

«Організатори отримали понад 3500 записів з більш ніж 80 країн, що робить фестиваль справді глобальним заходом. До дванадцяти номінацій були відібрані по шість кращих робіт», – розповіли у прес-службі українського гурту.

Нині уже триває голосування по всіх категоріях. Найкращі твори будуть обирати члени журі. Крім того, кожен бажаючий може віддати свій голос за улюблену команду на сайті премії. Нагородження відбудеться 26 січня 2018 року в Times Square (Нью-Йорк, США).

Додамо, що фестиваль RoundGlass Music Awards був створений для об’єднання міжнародної спільноти музикантів, які «створюють соціально відповідальну музику, яка покращує світ».

Зауважимо, прем’єра офіційного відео львів’ян AtmAsfera на їхній торішній сингл «На Глибині» відбулася у березні.

«У цьому житті усе змінюється так швидко, що не устигаєш збагнути цих змін. Ми ніби спостерігаємо через вікно десь усередині себе, як життя проноситься повз нас. І з’являється природне бажання затриматись хоч на мить, заплющити очі й зануритись у інший світ», – пояснили ідею своєї роботи учасники колективу.

Нагадаємо, цього року гурт  AtmAsfera  був удостоєний другої премії у номінації «Музичне відео» Рівненського міжнародного кінофестивалю «Місто Мрії».

За матеріалами: прес-служби гурту