Гурт AtmAsfera повідомив про скорий реліз нового синглу

Ворлд-м’юзік-гурт AtmAsfera готується представити новий сингл. Пісня матиме назву «На Глибині» та з’явиться сьомого липня.

За словами учасників добре відомого за межами України колективу, вона описує їхні сокровенні переживання і внутрішні відчуття.

«Ми проводимо чимало часу у дорозі, мандруючи у своїй домівці на колесах. Ми їдемо, їдемо і дивимось у вікно… Там, за вікном, буває по-різному: буває дощ, буває сонце. Ми проїжджаємо через великі міста з високими хмарочосами, та шумним натовпом. Минаємо мальовничі краєвиди. Різні країни, різні дороги. Все змінюється так швидко, що не встигаєш збагнути цих змін. Ми ніби спостерігаємо через вікно десь усередині себе , як життя проноситься повз нас. І з’являється природне бажання затриматись хоч на мить, заплющити очі й зануритись в інший світ», – говорять учасники AtmAsfera.

У колективі зазначають, що головна ідея пісні втілена у її назві.

«Світ, в якому нас не розділяють кілометри доріг, мова, колір шкіри. Світ, у якому політиці та дипломатії немає місця, світ у якому не існує поділу на багатих та бідних, де кожен з нас може бути собою – сповненими любові й радості. Світ, який існує у кожного з нас там, на глибині», – пояснили музиканти.

Зауважимо, що останнім повноформатним релізом AtmAsfera є альбом «Internal», який побачив світ у 2012 році.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо про ймовірну дату виходу нового альбому ДахаБраха.