Гурт АССА пропонує «Більше Світла»

Рок-колектив представив новий сингл.
АССА Більше Світла Тетяна Власова нова пісня сингл Євген Крутоголов Дмитро Власов Сергій Озерян
Фото: надане прес-службою колективу

Днями гурт на чолі із чарівною Тетяною Власовою представив нову композицію, що має назву «Більше Світла». Робота над треком тривала кілька місяців, а сама пісня була написана майже два роки тому.

«Пісня починається словами: “Півнеба тінь – півнеба сонце”. І вся вона – це розповідь про неоднозначності, з яких нерідко і складається наше життя. Ми часто робимо суперечливі вчинки і порівнюємо речі, які насправді не порівнюються. Але саме так цікавіше жити і шукати ту гармонію, завдяки якій навколо стає більше світла», – розповідає фронтвумен АССА Тетяна Власова, яка, до речі, також є автором слів цієї композиції.

Аранжування пісні «Більше Світла» зробив Євген Крутоголов. Над зведенням треку працювали Євген Крутоголов та Дмитро Власов, над мастерингом – Сергій Озерян.

«Паралельно із треком ми створили для нього спеціальний відеоряд, у якому спробували поєднати урбаністику і природу. Показали наш улюблений Київ у маленьких символічних деталях, на які у щоденній метушні часто не звертаємо увагу. Вийшов такий собі “саундтрек до міста”», – зазначила вокалістка гурту.

Сингл «Більше Світла»:

Нагадаємо, минулої осені гурт АССА представив студійну версію пісні «Волхв», створеної на слова Тараса Шевченка.

За матеріалами: прес-служби гурту