Гурт ARLETT екранізував сингл про вибір і його наслідки

У відео «Спрага Чи Спека» рокери вирішили показати «елементи тусовочного життя» молодих українців.
arlett-spraga-chy-speka-klip-2017 відео
Фото: скриншот з відео

Кияни ARLETT презентували кліп на пісню «Спрага Чи Спека». Режисером і оператором виднограю, зйомки якого відбувалися на фестивалі Brave! Factory та на вулицях столиці, став Андрій Сербін. Головна роль дісталася молодій акторці Дарині Рудо.

Олександр Коломієць, фронтмен гурту ARLETT: «У відео ми показали елементи тусовочного життя на прикладі людини, яка стоїть перед вибором: чорне чи біле, залежність чи ні. Кліп, як і пісня, про те, що перед нами завжди стоїть вибір і треба обрати вірний варіант».

Відеокліп «Спрага Чи Спека»:

Зауважимо, що екранізований трек побачив світ у червні цього року.

«Ми завжди маємо обирати: чорне чи біле, добро чи зло! І в залежності від вибору змінюється наше життя. Пісня “Cпрага Чи Спека” саме про це! Тільки увесь сенс я загорнув у літній настрій і фрази, які напряму у мене асоціюються із літом. Наприклад, “Піснями рахуєш кілометри”. Мені здається, це дуже кльова теорія – вимірювати відстань улюбленими треками. Особливо коли ти влітку їдеш з групою у своєму автобусі на фестиваль; з родиною на відпочинок або додому. Від Києва до мого рідного міста (Білої Церкви. – Прим. ред.) приблизно 23 пісні. Слухайте, рахуйте і робіть правильний вибір: спрага чи спека!», – прокоментував появу аудіороботи Коломієць.

Додамо, що композиція «Спрага Чи Спека» увійде до нового лонгплею ARLETT. Сам альбом складатиметься із двох частин, перша з яких буде оприлюднена цієї осені. Реліз іншої заплановано на весну 2018 року.

Нагадаємо, у лютому ARLETT презентували перший сингл із майбутнього студійника.