Гурт Антитіла випустив новий альбом «Сонце»

П'ята номерна платівка киян побачила світ сьогодні, дев'ятого грудня.
antytila-sontse-maksym-syvolap-dmytro-homulko-bobina-records-taras-topolya
Фото: надане прес-службою гурту

У прес-службі колективу повідомляють, що робота над альбомом тривала протягом року, а його основна частина була записана в останні три місяці. Аранжувальником і співавтором музики багатьох пісень платівки став Максим Сиволап.

«З Антитілами завжди цікаво працювати, бо у них є головне – музичний смак, любов до гарних гармоній, глибина та культура текстів. Головне, що хотілося отримати від альбому “Сонце” – свіжості у стилістичному плані, але при цьому не відступаючи від канонів самих Антитіл. Тобто, при якихось більш сучасних синтезаторних партіях, ударних партіях, хотілося залишити класичні гітарні соло і класичні структури пісень. Тому що це усе дуже близько нашим людям, багато з яких виросли на хорошій західній музиці», – прокоментував свою роботу із поп-рокерами Сиволап.

Зведенням нової платівки киян займався Дмитро Хомулко з Bobina Records із яким Антитіла розпочали свою співпрацю з попереднього лонгплею «Все Красиво».

Тарас Тополя, фронтмен колективу: «Ще два місяці тому було складно повірити, що ми устигнемо випустити новий альбом [до кінця цього року]. Дуже щільний графік ставив під сумнів наші плани, але увесь творчий потенціал, накопичений за два роки, просто виплеснувся із нас у студії. Кожен день ми створювали і творили. Експериментували, додавали і видаляли, будували і ламали. Іноді все з початку, але головне – в кайф. Усе відбувалося на одному диханні. Пісні дуже різні, деякі – кардинально протилежні за емоціями. “Сонце” – це звичні Антитіла, але у якісному новому саунді. Ми експериментували, але завжди дотримувалися тих основ, за які нас полюбили шанувальники – зміст, чесна лірика, драйв. Альбом бажано прослухати за один раз, повністю від першої до останньої пісні. Нашій країні потрібно зараз щось світле і гаряче, щоб рухало нас вперед. Хочеться дати людям в цей непростий період якусь надію».

Ознайомитись із платівкою Антитіл «Сонце» можна на офіційному Саундклауді гурту:

Також альбом доступний на компакт-дисках та у вигляді флеш-карти в упаковці DigiPak:

Нагадаємо, на підтримку нової платівки у лютому розпочнеться великий всеукраїнський тур «Сонце». У його рамках Антитіла відвідають більше 30 міст та наживо представлять своїм прихильникам нові пісні і зіграють їхні улюблені треки із попередніх альбомів.

За матеріалами: прес-служби гурту