Гурт ADAM вирушає у свій перший тур

Неосоул-колектив відвідає з концертами Львів, Одесу, Дніпро, Харків а також виступить у рідному Києві.
#ІзіМаніТур ADAM тур турне концерти купити квитки Михайло Клименко Саша Норова
Фото: надане прес-службою гурту.

Столичний гурт ADAM готується відправитися у свій перший тур. Концертна подорож отримала назву «#ІзіМаніТур» охопить пять міст.

«Чому тур називається “#ІзіМаніТур”? У кожного були важкі часи, коли втрачаєш грунт під ногами, не знаєш, хто ти і куди рухатися далі. Саме такий період закінчився для гурту ADAM. Зараз ми знаємо, хто ми і куди йдемо. Ми знайшли ту саму вібрацію, яка дає крила нашій музиці, яка наповнена надією і впевненістю, що все буде так, як має бути, і все буде добре, а я, бля буду, але куплю Сашці BMW X5 (тут іде непряма цитата пісні гурту ADAM “Х 5” з альбому “РОНІМ” (2019). – Прим. ред. )! Цю вібрацію, це передчуття гарних змін ми хочемо передати нашим слухачам», – говорить лідер колективу Михайло Клименко.

Однією з родзинок туру стане презентація нових пісень, які увійдуть до наступного альбому ADAM. Іншою – Саша Норова уперше під час виступів гурту співатиме та гратиме на музичних інструментах.

«Ми давно хотіли зіграти у Харкові, Дніпрі та Львові, але ніяк не складалося. І ось, нарешті, ми вирушаємо у наш перший тур. Хочеться, щоб люди, які прийдуть на концерти, танцювали, підспівували та кайфували. Ми активно проводимо репетиції та готуємо нові треки, щоб зарядити наших слухачів сильною енергією!», – розповідають музиканти.

Розклад «ІзіМаніТур» та квитки:

11 жовтня — Львів, гастропаб MolodoZeleno (квитки)
19 жовтня — Одеса, Urban Music Hall (квитки)
26 жовтня — Дніпро, Rio Club (квитки)
3 листопада — Київ, клуб Atlas (квитки)
8 листопада — Харків, арт-завод «Механіка» (квитки).

Нагадаємо, найсвіжішим релізом гурту ADAM є друга номерна повноформатна платівка «РОНІМ», яка побачила світ на початку цьогорічного квітня. А вже восьмого травня гурт представив виднограй на пісню «ХДБ» («Хорошей Дєвочкой Була»).

За матеріалами: прес-служби гурту.