Гурт ADAM випустив відео на сингл «Танцюй Мила»

Екранізована пісня увійде до дебютного студійника київської формації.
ADAM відео кліп Танцюй Мила Михайло Клименко
Фото: скриншот з кліпу

Учора, п’ятого листопада, столичний гурт ADAM на чолі з Михайлом Клименком презентував кліп на композицію «Танцюй Мила». Зйомки виднограю проходили у Голосіївському районі столиці.

«Зняли усе на ВДНГ у Києві, голуба найняли житомирського незадорого зіграти головну роль. Під час зйомок ніхто не постраждав. Трекчик нам самим подобається і ми його навіть в тачці самі слухаємо», – розповів MusicInUA фронтмен гурту.

Відеокліп «Танцюй Мила»:

Зауважимо, що екранізована композиція увійде до дебютного повноформатного альбому ADAM «ЧЮЗ МЮЗ». Концертна презентація платівки відбудеться п’ятого грудня у київському клубі Atlas. Організатори заходу обіцяють, що це буде «велике відео-шоу, драйв і кайф, а після цього концерту вашим улюбленим тегом стане #нехочетьсядодомуваще!».

«Так випала карта, так судьба розставила ролі, що і наш перший альбом готовий, і ADAM готовий показати його добрим манам і мадамам. Цей місяць, шо попереду, ми будемо медитувати, займатись спортом і їсти корисну їжу, щоб накопичити пару тонн енергії, якою ми разом з вашою відправимо наш корабель Atlas прямісінько у нірвану! Так що усім літающим бути обов’язково!», – йдеться на офіційній сторінці гурту у Facebook.

Квитки на великий сольний концерт ADAM незабаром з’являться у продажу.

Нагадаємо, сингл «Танцюй Мила» побачив світ третього листопада.

У вересні ADAM презентували композицію та відеокліп «НО В МО», який відає «про нелегку долю усіх менів і про нєопрєдєльонность усіх мадамс».