Гурт ADAM випустив довгоочікуваний дебютний лонгплей «ЧЮЗМЮЗ»

Робота над присвяченим пошукам музи альбомом тривала майже рік.
ADAM ЧЮЗМЮЗ Михайло Клименко Володимир Шариков Андрій Гриценко Антон Посікера Саша Норова Гурт ADAM
Фото: обкладинка альбому

Київський гурт ADAM презентував дебютний лонгплей. Реліз платівки, яка отримала назву «ЧЮЗМЮЗ», відбувся у перший день грудня.

Альбом умістив у собі 15 україно- та російськомовних треків, над якими музиканти майже рік працювали на люб’язно наданій їм Олександром Пономарьовим студії «З ранку до ночі Records».

У записі «ЧЮЗМЮЗ», окрім вокаліста Михайла Клименка, взяли участь Володимир Шариков (гітара), Андрій Гриценко (ударні), Антон Посікера (бас) і Саша Норова, яка значиться “музою”.

Михайло Клименко, фронтмен гурт ADAM: «Якщо послухати альбом, то він увесь пов’язаний з “нею”. Пояснити неможливо, просто – це так! ЧЮЗМЮЗ – choose a muse (укр. обрати музу)… Два останніх місяці ми майже не вилазили зі студії, тому сьогодні просто насолоджуємося тим, що альбом побачив світ».

Прослухати увесь альбом можна на популярному відеохостингу YouTube.

Також платівка доступна для купівлі у онлайн-магазині Google Play.

Концертна презентація дебютного студійника ADAM відбудеться п’ятого грудня у столичному клубі Atlas. Квитки на перший сольник Михайла Клименка та Ко у Києві можна придбати на сайті Concert.ua.

«У нас нема продюсерів і лямів на рахунках! Але ми мутимо музику, яка несе любов у цей світ!
Ми по-трушному просимо усіх вас підтримати ADAM, купивши квиток, і прийти до нас на концерт! 
Ми полюбому прорвемо! А ви скажете одного разу: “Йопти, а я був на першому сольнику ADAM у Києві і допоміг цим чувакам!”», – йдеться на офіційній сторінці гурту у Facebook.

Нагадаємо, на початку листопада ADAM презентували кліп на композицію «Танцюй Мила».

У вересні ADAM презентували композицію та відеокліп «НО В МО», який відає «про нелегку долю усіх менів і про нєопрєдєльонность усіх мадамс».