Гурт 13 закінчує роботу над другим лонгплеєм та готується знімати новий кліп

гурт 13 Євген Кирей Олег Михайловський
Фото: надане прес-службою гурту

Працювати над послідовником «50/50» музиканти розпочали восени минулого року. За їхніми словами, лонгплей наразі наполовину готовий і його реліз відбудеться до кінця поточного року. Перший сингл з поки що неназваного альбому побачить світ цієї весни.

Олег Михайловський, фронтмен гурту: «Наш другий альбом стилістично буде дуже різноманітним. До нього увійдуть як пост-гранджові та досить важкі за звучанням композиції, так і легкі, романтичні та навіть веселі поп-панкові пісні. І при цьому він буде цілісним, із характерним нам звучанням».

Як повідомили MusicInUA учасники колективу, усього до майбутнього релізу потрапить дев’ять композицій. Їхнє звучання буде важчим, проте уперше у роботі над піснями було використано електроніку та синтезатори.

Також стало відомо, що найближчим часом відбудуться зйомки нової відеороботи гурту 13 на вже відому композицію «Божеволію». Режисером відео буде Євген Кирей, який також зняв обидва попередні кліпи гурту «Живи На Межі» та «Выходной». Він же виконав операторську роботу під час зйомок останнього кліпу Скрябіна «Дельфіни».

За матеріалами: прес-служби колективу