Green Grey презентували кліп на «злу пісню про шоу-бізнес»

Green Grey Все Феерично video кліп
Фото: стоп-кадр із кліпу

Столичні альтернативщики екранізували свій новий сингл. Кліп на пісню «Все Феерично», режисерами якого стали Олександр Лазарєв та Артем Винник, з’явився у мережі учора, 17 листопада.

«Описуючи шоу-бізнес, Хантер Томпсон (американський журналіст та письменник, автор роману «Страх та огида в Лас-Вегасі» – Прим. ред.) порівняв його з довгим коридором, де «злодії і сутенери вільно бігають, а хороші люди вмирають, як собаки». Зла і, можливо, спірна характеристика. Говорячи ці слова у наш час, автор обмежився б фразою: «Усе феєрично», – йдеться в анотації до кліпу.

Відзначимо, що композиція «Все Феерично» увійде до наступного альбому Green Grey, який побачить світ на початку 2016 року.

«Одного разу, літнім ранком ми зібралися невеличкою компанією на стадіоні. Пробігли уздовж поля з «айфоном» і – кліп готовий! Жарт, звісно. Насправді нас надихнула ідея «кліп за 5 секунд» (французький режисер Гійом Панарелло зняв відео для групи Siska за п’ять секунд – Прим. ред.) Необхідно було виставити мізансцену і за п’ять секунд проїхати з камерою уздовж поля… Далі – робота постпродакшну. Над кліпом працювала молода, але дуже талановита команда Redrum Entertainment», – розповів MusicInUA гітарист «зелено-сірих» Андрій “Diezel” Яценко.

Окрім самих музикантів та акторів у кліпі знялися гравці та черлідерші столичної команди з американського футболу «Bandits».

Відеокліп «Все Феерично»:

До слова, Green Grey вирушають у тур містами України, що стартує 20 листопада, з новою програмою «DubRock». Наразі до списку міст, які відвідають музиканти, входять:

20 листопада – Запоріжжя
27 листопада – Дніпропетровськ
28 листопада – Полтава
4 грудня – Одеса
5 грудня – Миколаїв

Нагадаємо, у березні побачила світ відеоробота Green Grey на пісню «Времени Нет».