Гордій Старух представив третю сольну пісню

Композиція «Я – Земля» стала першою авторською композицією гітариста Joryj Kłoc.
Гордій Старух Я – Земля Joryj Kłoc нова пісня
Фото: надане прес-службою музиканта

Мультиінструменталіст та співзасновник львівського гурту Joryj Kłoc Гордій Старух оприлюднив третій сингл зі свого сольного доробку. Композиція отримала назву «Я – Земля» та створена на основі карпатської легенди.

«Пісня створена за мотивами одної карпатської легенди про лісового духа, який закохався у звичайну дівчину – своєрідна “Лісова пісня” навпаки. Кінець тої легенди не дуже однозначний, оскільки закохана пара таки воз’єдналась, але ціною життя самої дівчини», – розповідає передісторію створення пісні Гордій.

За словами музиканта, робота над піснею далася важко.

«Попри те, що сама мелодія та текст були написані на “одному подиху”, сам запис давався дуже важко, аж поки я – в буквальному сенсі – не вивіз частину студії на природу і там на “землі” не дописав останні партії.
До цього часу я працював в більшості випадків з народними мелодіями та текстами, фактично, створюючи лиш аранжування до них, тому цей реліз для мене є знаковим, можна сказати з нього розпочинається нова віха в моїй творчості», – зазначив митець.

Послухати пісню можна на Саундклауді Гордія.

Нагадаємо, у лютому Гордій Старух презентував сингл «Команиця», а у перший день цього року оприлюднив композицію «Сон На Різдво».

За матеріалами: прес-служби музиканта