Go_A встановили ще один рекорд

Раніше про таке українські гурти могли лише мріяти!
Go_A Шум Євробачення Spotify KAZKA Плакала Maneskin
Фото: надане прес-службою гурту.

Пісня «Шум» гурту Go_A, з якою колектив представляв Україну на цьогорічному «Євробаченні», очолила міжнародний хіт-парад «Топ-50 вірусних пісень» у Spotify.

Це трапилося на другий день після завершення пісенного конкурсу, де українці посіли п’яту сходинку у загальному заліку. При тому, що глядачі віддали Go_A друге місце.

«”SHUM” вийшов на перше місце у рейтингу світових трендів!», – прокоментували успіх своєї пісні музиканти.

дані станом на 25 травня 2021 року
дані станом на 25 травня 2021 року

Станом на 28 травня пісня продовжує утримувати лідерство. На другому місці розташувалися цьогорічні переможці «Євробачення» Måneskin.

дані станом на 28 травня 2021 року
дані станом на 28 травня 2021 року

Відзначимо, що завдяки гурту Go_A уперше україномовна пісня очолила один із найбажаніших стрімінгових чартів сучасності. Раніше про таке українські гурти могли лише мріяти!

Загалом це вже другий рекорд, який встановили Go_A завдяки своїй «НаSHUMівшій» пісні. Попереднім є їхній вихід до фінальної частини «Євробачення». Завдяки цьому Україна стала єдиною країною, представники якої завжди кваліфікувалися у фінали цього пісенного конкурсу.

Фінальний виступ гурту Go_A із піснею «SHUM» на «Євробаченні 2021»:

Якщо говорити про рекорди, то також слід згадати ще один міжнародний хіт українського гурту: KAZKA – «Плакала». Оскільки на момент появи пісні Spotify в Україну ще офіційно не зайшов, тож мірилом популярності композиції та кліпу сміливо можна вважати Ютюб. А там пісня та кліп сумарно мають фантастичні 466 мільйонів переглядів/прослуховувань!

Кліп на пісню «Плакала» гурту KAZKA:


 

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб завжди бути в курсі останніх новин зі світу української музики!

MusicInUA_button