The Gitas оприлюднили свою версію спільного синглу із Бумбоксом

Друга версія «Тримай Мене» вийшла повільнішою і похмурішою.

Учора увечері, п’ятого липня, відбулася прем’єра другої версії спільного треку The Gitas та Бумбоксу «Тримай Мене».

Саша Чемеров, фронтмен The Gitas про пісню: «Ми хотіли її зробити дуже давно, але якось не доходили руки. І ось нарешті вийшло. Це дуже цікава колаборація, бо зійшлися два береги і полилася така річка із назвою “Тримай Мене”. Пісня дуже глибока. Вона має для мене декілька сенсів. Маю надію, що люди теж знайдуть у ній свої смисли. І не будуть залишати її в рамках якогось одного сенсу, бо це така глибока і дуже емоційна пісня».

Друга версія синглу Бумбоксу та The Gitas «Тримай Мене»:

Відомо, що незабаром буде презентована іще одна версія цієї пісні – акустична.

«Все почалося з того, що гітарист групи Димна Суміш Сергій Мартинов запропонував гітарний риф, а Сашко [Чемеров] в Лос-Анджелесі написав [текст]… (насправді Чемеров написав слова, коли летів із України в Америку і дописав, коли уже прилетів у Штати. – Прим. ред.).
Відповідно я теж мав свій текст і свою пісню на цей риф. Я дописав до мелодії, яка мені дуже сподобалася, брідж. І ми записали кожен на своєму континенті вокали, звели це все докупи і отримали пісню декількох гуртів. Трьох як мінімум: Бумбокса, The Gitas та Димної Суміші, адже над однією із версій цієї пісні працювали музиканти Димної Суміші, гурту, якого, на жаль, вже не існує. Дякуємо, хлопці!», – розповів Андрій Хливнюк у інтерв’ю FDR Media.

Зазначимо, що оригінальна версія синглу була презентована онлайн 21 червня. А вчора музиканти оприлюднили відеокліп на неї.