GG ГуляйГород випустили «iнтернацiональний» альбом

До другого повноформатного студійника увійшло дев’ять запальних треків.
Гуляйгород-Ethno EnerGGy-2018
Фото: надане прес-службою гурту

У останній день зими столичний електро-фолк-гурт GG ГуляйГород випустив повноформатний реліз, що отримав назву «Ethno EnerGGy».

За словами учасників колективу, робота над наступником першого альбому «GG», який вийшов у 2016-му (придбати), тривала кілька років у різних країнах, а допомагали українцям «колоритні музиканти» з усього світу.

Зокрема два треки – «Гаївка» і «Горщик» – музиканти записали спільно з американським репером  King Kwa Zulu, а пісню «Пава» створювали спільно з гуртом Cloud Jam на нічних пляжах Гоа.

«Писали ми його виключно вночі, бо вдень натхнення щезало. З другого тижня нашого перебування на Гоа ми втратили відчуття часу: вдень відсипалися, а вночі збиралися під пальмами і творили», – згадують музиканти GG ГуляйГород.

Головну ідею треку «Сосни» діджей ГуляйГорода Андрій Антоненко привіз із Майорки та Ібіци. За його словами, він ходив по нічним барам, слухав музику і надихався. А на ранок прокидався з новими думками.

«На Ібиці на кожному кроці можна почути нову і доволі прогресивну електронну музику. Фінальне звучання альбому надали наші друзі діджеї з Лондона та Берліна. Їм так “зайшла” українська етнічна музика, що вони самі запропонували долучитися до неї», –  каже Андрій.

Додамо, що зведення і мастеринг «Ethno EnerGGy» музиканти довірили Олександру Шульзі (ArtReform) та звукоінженерам студії «Кофеїн».

Також новий альбом GG ГуляйГород можна вільно завантажити на офіційному сайті гурту.

Нагадаємо, у жовтні 2017-го світ побачив кліп на пісню «Гаївка». Його режисером стала учасниця кінофестивалю «Молодість» Тоня Ноябрьова.

За матеріалами: прес-служби гурту