GG Гуляйгород та King Kwa Zulu представили кліп на спільну пісню «Гаївка»

Його режисером стала учасниця кінофестивалю «Молодість» Тоня Ноябрьова.
GG Гуляйгород King Kwa Zulu All For Love Гаївка відео кліп Андрій Антоненко Тоня Ноябрьова
Фото: скриншот з кліпу

Столичний електро-фолк-колектив GG ГуляйГород екранізував композицію «Гаївка», у записі якої взяв участь бруклінський хіп-хоп-виконавець King Kwa Zulu, що нині мешкає і працює у Києві.

«Ми познайомились на одному world music концерті. Тоді я саме працював над треком, для якого дуже пасували елементи репу. Нам хотілось чогось колоритного, а найкрутіше, як відомо, читають саме африканці – не європейці. Хоч King Kwa Zulu і з Нью-Йорка, за походженням він африканський зулус. Йому сподобалась наша музика, і він погодився на співпрацю. Тож, ми записали матеріалу на три треки. “Гаївка” – перший з них», розповів учасник GG ГуляйГород Андрій Антоненко.

Режисером кліпу стала Тоня Ноябрьова – учасниця кінофестивалю «Молодість», дочка актора і шоумена Іллі Ноябрьова.

«Головна ідея – показати етнічний трек у сучасній манері. Веснянка – це пісня молодості і любові, оновлення природи, тому з’явилася думка про еротичний відеоряд: молоді напівоголені люди та їхні дотики один до одного. Це мовби “Лісова казка”, де темношкірого King Kwa Zulu можна проасоціювати із духом лісу, а жіночі персонажі схожі на мавок-спокусниць, що зачаровують хлопців», – йдеться у прес-релізі до відео.

Відеокліп «Гаївка»:

Нагадаємо, на початку жовтня інді-поп-гурт KAZKA презентував магічний кліп на свою композицію «Свята».

За матеріалами: прес-служби гурту GG Гуляйгород