Гайдамаки заспівали з росіянином і поляком про мир

Maciej Malenczuk Гайдамаки  Андрій Макаревич Тільки Любов Залишить Тебе Живим
Фото: надане прес-службою гурту Гайдамаки

Гурт Гайдамаки, Андрій Макаревич і польський виконавець Мацей Маленчук записали спільну пісню «Тільки Любов Залишить Тебе Живим». Слова, які дали назву композиції, належать лідеру гурту Машина Времени (рос. «Только Любовь Заставит Остаться Живым»).

«Гайдамаки звернулися з ідеєю створення спільної чоловічої пісні про мир до Андрія Макаревича та Мацея Маленчука. Про мир в Україні і в цілому світі. Мир, як альтернатива усім формам війни: тотальній, гібридній, економічній, інформаційній… Пісня «Тільки Любов Залишить Тебе Живим» – відповідь артистів на страждання простих людей, цинізм та лицемірство політиків, складну та несправедливу ситуацію, в якій опинилася Україна сьогодні», – повідомляється у прес-релізі до синглу.

Текст композиції звучить трьома мовами – українською, польською та російською. Ідея ж самої пісні виникла під час репетиції Гайдамаків у студії Мацея Маленчука, що знаходиться біля Кракова. До речі, це перший офіційний твір, в якому польській співак також грає на саксофоні.

Згодом до роботи над композицією запросили Андрія Макаревича, з яким Гайдамаки давно підтримують дружні стосунки.

Запис композиції було здійснено на студії ФДР в Києві.

Прослухати «Тільки Любов Залишить Тебе Живим» можна на офіційному Саундклауді Гайдамаків:

Зазначимо, що після шестирічної перерви гурт Олександра Ярмоли знову виступить на найбільшому фестивалі Центральної та Східної Європи – «Sziget». Цього року українські фолк-рокери розділять сцену із Роббі Віллямсом, гуртами Gogol Bordello, Dropkick Murphys, Florence & Machine, Interpol, Enter Shikari, Che Sudaka та іншими зірками світової музики.

За матеріалами: прес-служби гурту Гайдамаки