Fun Service випустили «зірковий» сингл

Композиція знаменує новий етап у творчості колективу.
Віталій Гавриленко Fun Service Stars download
Фото: з офіційної спільноти проекту у ВКонтакте

Сольний проект гітариста Save Switzerland та Signals Feed The Void Віталія Гавриленка презентував абсолютно нову композицію «Stars». За словами музиканта, цей трек є своєрідним місточком між дебютним лонгплеєм та його наступником.

Віталій Гавриленко, лідер Fun Service: «Це абсолютно нова композиція, яку було написано кілька місяців тому. Я випустив її окремим релізом, оскільки на другому альбомі хочу використати дещо інший підхід до створення матеріалу та його запису. «Stars» – це такий собі перехідний етап [між альбомами]».

Херсонський музикант, який, до речі, нещодавно переїхав до Києва, обіцяє випустити до кінця року ще мінімум один сингл.

«Нещодавно я перебрався до Києва і збираю новий склад Fun Service. Якщо музиканти знайдуться найближчим часом, розпочнемо працювати над другим альбомом. Але перед його випуском буде ще один сингл. Ймовірно, на початку жовтня», – розповів MusicInUA Віталій.

Послухати та легально завантажити сингл «Stars» можна на офіційному Саундклауді Fun Service:

Зазначимо, 17 серпня відбулася прем’єра дебютного відеокліпу на пісню «She Runs». Режисером яскравого ролика стала Олена Гудкова зі студії «Born Vision». За локацію для зйомок було обрано Кінбурнську косу.

Нагадаємо, що екранізована композиція стала частиною дебютного альбому Fun Service «Riot In The Candy Kingdom», який було випущено у березні.