Fun Service презентували новий сингл «Holiday»

Fun Service сингл Holiday Віталій Гавриленко
Фото: з офіційної спільноти проекту у ВКонтакте

Свіжа композиція сольного проекту гітариста Save Switzerland та Signals Feed The Void Віталія Гавриленка є своєрідною роздільною межею між херсонським періодом творчості колективу та новим – київським.

«Це остання пісня, яку було написано та записано у Херсоні. Група повністю змінила склад (окрім фронтмена, звісно) та віднедавна базується у Києві», – розповів MusicInUA Віталій.

За його словами, це останній студійний реліз Fun Service у цьому році, оскількі він із новими колегами – Артемом Кузнєцовим (барабани) та Антоном Михайленком (бас-гітара) – усі сили направляють на репетиції концертної програми. Результати своїх зусиль музиканти планують презентувати до кінця поточного року.

Щодо нового синглу Fun Service, то він вирізняється більш електронним звучанням у порівнянні зі своїм попередником – «Stars».

«Ця пісня повністю записана із електронними барабанами і, гадаю, це не останній експеримент у цьому напрямку. Проте у електронне звучання група зовсім не збирається перебиратися», – запевнив Віталій.

Сингл «Holiday»:

Нагадаємо, минулого тижня відбувся реліз нового синглу Signals Feed The Void «Жодних Слів».