Фронтвумен ONUKA назвала пісню, яка найкраще відображає її сутність

nata-zhyzhchenko-onuka-u-tebya-takye-glaza-majya-krystalinska-mikael-tariverdiyev
Фото: надане прес-службою гурту

Лідерка київського електро-фолк-гурту Ната Жижченко зізналася, що завжди обожнювала пісню Майї Кристалінської та Мікаела Тарівердієва «У Тебя Такие Глаза» із кінофільму «Людина йде за сонцем». Саме ця композиція, за словами артистки, найкраще відображає її сутність.

«Це такий радянський арт-хаус. Абсолютно нереальна пісня 70-х років (кінострічка побачила світ у 1961 році. – Прим. ред.), у якій просто божевільні вірші… Мені здається, вона говорить про любов більше, аніж усі слова поетів світу», – розповіла Ната у інтерв’ю виданню «Новое Время».

Митець нагадала, що свого часу її гурт навіть зробив кавер-версію цього «радянського артхаусного» хіта, яку можна прослухати на офіційному Саундклауді ONUKA:

Зазначимо, що «Людина йде за сонцем» – один із перших радянських фільмів «нової хвилі», який ознаменував появу «поетичного кіно» періоду «хрущовської відлиги», знятий режисером Михайлом Каліком.

Нагадаємо, нещодавно фронтвумен ONUKA та лідер гурту Бумбокс Андрій Хливнюк підтримали дітей-переселенців у рамках кампанії ЮНІСЕФ.