Фронтмен Tape Flakes та Sophie Villy презентують спільний музичний проект на столичному концерті

Tape Flakes Sophie Villy Phylosophie SnowPuma
Фото: надане прес-службою SnowPuma

Музична колаборація отримала назву Phylosophie та буде презентована 19 лютого під час першого концерту серії «SnowPumaLive». Повідомляється, що у сайд-проекті Олександра Філоненка з Tape Flakes та Софі Віллі кожен з аристів постає у дещо іншому музичному образі.

Перші напрацювання дуету можна оцінити на офіційному Саундклауді Phylosophie:

Окрім презентації зазначеного проекту того вечора в клубі «Atlas» також виступить основний гурт Олександра Філоненка Tape Flakes. Музиканти обіцяють презентувати свій новий міні-альбом, який стане послідовником минулорічного лонгплею «Out There». Компанію їм складуть рокери MAiAK.

Організацією заходу займається новоутворене творче об’єднання SnowPuma, яке ставить собі за мету популяризацію творчості талановитих артистів.

Олександр Філоненко, фронтмен гурту TapeFlakes і засновник SnowPuma: «Наша основна задача – донести до ваших вух, очей і сердець те прекрасне, що є нині на українській незалежній музичній сцені. Інструментарій для досягнення цих цілей дуже простий і зрозумілий – концерти, релізи, тури, фестивалі, колаборації і тому подібне. Головне – зі смаком і душею. З цієї нагоди ми і запрошуємо вас на першу вечірку з серії SnowPumaLive».

Вартість квитків на захід коливається від 100 до 200 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

Ірина Семенюк, співзасновник SnowPuma: «На нашому прикладі ми показуємо, як принцип DIY (do it yourself) працює в українському шоу-бізнесі. Кожен учасник вкладає у спільну справу свою частку – вміння, таланти, досвід тощо. Без участі великих агенств і продюсерів, які, в основному, виробляють конвеєрний продукт і зовсім не піклуються про культурний рівень слухача».

За матеріалами: прес-служби організаторів концерту