Фронтмен Plastic Fantastic! розпочав сольну кар’єру

Jen Beugen Heartbeat Євген Буйницький YDG Apparel
Фото: надане прес-службою артиста

Колишній фронтмен пост-хардкор гурту Plasic Fantastic! презентував дебютний сингл свого сольного проекту Jen Beugen. Композиція отримала назву «Heartbeat» та демонструє відхід Євгена Буйницького від важкої музики у бік електроніки.

У прес-службі музиканта зазначають, що ідея його сольного проекту з’явилася ще у 2012 році, але тоді уся увага Євгена була сконцентрована на гуртах Plastic Fantastic! та So The Echo.

«Насправді, біт нагадує мені биття серця. Трек спочатку був суто акустичним. З камерним звучанням. Потім я вирішив поекспериментувати зі звуком електрогітари: цікаво було, як ляже овердрайв під вокал. Вийшло ідеально. Музика стала більш «барною», а замість барабанів захотілося відчути м’який біт… Так і народився трек «Heartbeat», – розповідає про пісню Буйницький.

Придбати сингл можна у магазині iTunes. Також пісня викладена для ознайомлення на Саундклауді музиканта:

Відзначимо, що Євген також є автором торгової марки одягу YDG Apparel, серед клієнтів якої, зокрема, учасники Morphine Suffering.

Один коментар “Фронтмен Plastic Fantastic! розпочав сольну кар’єру

  1. Дуже класна пісня! Колись слухав творчість Пластиків, але після їх розпаду навіть не очікував на таке ефектне повернення. Успіхів Жені!

Comments are closed.