Freel випустив дебютний альбом «Спалах»

Платівка стартувала з першого місця в українському iTunes.
Processed with VSCO with c1 preset
Фото: надане прес-службою репера / © А. Єрмоленко.

Сьогодні, 19 листопада, світ побачив дебютний сольний альбом колишнього учасника гурту На Відміну Від Андрія Шалімова, відомого як Freel.

Платівка отримала назву «Спалах» та містить 14 треків, два з яких – скіти – традиційні для хіп-хопу вставки між піснями, які є тематичною підводкою до композиції. Один з цих скітів спеціально для альбому записав Сергій Жадан.

«У кожного в житті бувають такі моменти, коли твій світ руйнується. У 2014-му це сталося зі мною.
Мій гурт, справа всього життя, розпався. Товстий конверт, де лежали гроші, зароблені написанням пісень для “зірок” естради, спорожнів. Я переживав болісний розрив з дівчиною, з якою у мене були тривалі стосунки. В країні починалася війна. І тоді я задумав написати “Спалах”.
Сьогодні, після довгої та наполегливої праці, я готовий представити вам свій Спалах, мій Великий вибух, моє усе з нічого», – розповідає історію альбому свого альбому Фріл.

Окрім стрімінгових сервісів на кшталт Google Play, iTunes, Deezer, TIDAL та Amazon «Спалах» також викладено на Саундклауд митця.

Зазначимо, що інтерес до виходу альбому український репер уміло підігрівав регулярним оприлюдненням відеоматеріалів. Спершу він презентував кліп на пісню «Intro», яка відкриває альбом.

Через тиждень було оприлюднено лірик-відео на титульну композицію альбому – «Спалах».

А тиждень по тому Freel представив провокативне гостросоціальне відео «Шо Там У Хохлов».

Нагадаємо, раніше Андрій випустив позаальбомний сингл про романтичні пригоди російських ГРУшників у Британії.

За матеріалами: прес-служби митця.