Freel презентував пісню про романтичні пригоди російських ГРУшників у Британії

Основою для композиції стало нещодавнє бездарне інтерв'ю спецагентів одному з головних пропагандистських ЗМІ Росії.
Processed with VSCO with g3 preset
Фото: надане прес-службою митця.

Учора, 19 вересня, український реп-виконавець Freel презентував композицію, у якій дотепно висміяв росіян Олександра Петрова і Руслана Боширова, яких Велика Британія вважає винними у отруєнні Сергія Скрипаля та його доньки у Солсбері.

Ідею для пісні митець знайшов у минулотижневому відеоінтерв’ю російських спецагентів, під час якого ті неодноразово плуталися, розповідали про снігопад, «який злякав їх», про те, як «друзі радили їм відвідати Солсбері, щоб подивитися на 123-метровий шпиль та найдавніший у світі годинник». Інтерв’ю миттєво розібрали на цитати і зробили з нього купу мемів та фотожаб.

Андрій Фріл, репер: «Після перегляду цього інтерв’ю я зрозумів, що маю зробити свій хід і написав пісню “Шпиль”. У ній я розповідаю іншу версію того, що відбулося: як російський гей Олександр Петров, закоханий у свого друга Руслана Боширова, летить разом з ним у Лондон, щоб там вивести їхні стосунки на “новий рівень”.

Цікаво, що композиція, послухати яку можна нижче, була написана та записана за два дні!

Зазначимо, що Freel (Фріл) – екс-учасник гурту На Відміну Від, у активі якого три студійних альбоми, кілька відеокліпів, співпраця з Ділею (НеДіля), Фоззі (ТНМК) та Вовою Зі Львова. У жовтні цього року митець випустить свій дебютний сольний альбом «Спалах».

Нагадаємо, у листопаді 2016 року Freel презентував кліп на пісню «Чорний Дим», яку було приурочено до третьої річниці Революції Гідності.

За матеріалами: прес-служби митця.