Фотозвіт з концертної презентації нового альбому Fontaliza

Рокери наживо представили свою платівку «Born In Coal Dust».
Fontaliza
Фото: MusicInUA / © Анна Баланюк

13 квітня у столичному клубі Atlas горлівські рокери Fontaliza презентували свій свіжий лонгплей «Born In Coal Dust». Київ став третім містом після Миколаєва та Одеси у рамках міні-туру колективу на підтримку платівки.

Столичний концерт Fontaliza відкривав своїм сетом DJ PLRNK та рокери People Inside.

Нагадаємо, альбом «Born In Coal Dust» побачив світ третього квітня на лейблі Lavina Records. Запис, зведення та мастеринг дев’ятипісенної платівки проходив на студії Megamost в Слов’янську і тривав майже місяць. Саундпродюсером лонгплею став учасник гурту The Top Boys Антон Саєнко.

«Матеріал до альбому ми почали писати близько трьох років тому, ще коли жили у нашому рідному місті Горлівка. З того часу багато подій трапилось як з нами, так і навколо нас. Ми продовжили працювати над альбомом у Києві – і це був виклик для нас. Перебрали чималу кількість студій звукозапису. Пісні змінювали та перезаписували багато разів. Зрештою, повернулись на рідну Донеччину, щоб завершити роботу над альбомом там, де він народився. Ми вважаємо, що з цим альбомом нам вдалося зробити великий крок в напрямку до того ідеального саунду, який звучить у наших головах. Ми співаємо про те, що відбувалось з нами і навколо нас», – розповіли історію створення платівки учасники Fontaliza

З-поміж восьми англомовних композицій на альбом потрапила і одна україномовна – «Секретні Коди».

Нагадаємо, днями франківське рок-тріо Пан Пупец’ випустило «прощальний» сингл «Не Вмирай Молодий».