Fontaliza презентують у Києві свої «Фірмові Рухи»

Хлопці зіграють наживо свій перший україномовний лонгплей.
fontaliza фірмові рухи концерт київ
Фото: надане учасниками гурту

25 квітня гурт Fontaliza презентує свій перший україномовний альбом «Фірмові Рухи» у Києві. Концерт горлівської рок-команди пройде в клубі MonteRay (купити квитки).

Нагадаємо, що четвертий лонгплей «Фірмові Рухи» побачив світ у жовтні 2018 року. За словами учасників команди, ця платівка являє собою «мікс гранжу, реггі, балади, рок-бойовиків і пісні, написаної за допомогою одних лише газетних заголовків».

«Від самоіронічної композиції “Тварина” до класичного фонталізовського звучання в пісні “Амазонка”, від сонячного реггі “Фірмові Рухи” до меланхолійного, але в той же час теплого настрою в пісні “Повільний Рок-н-Рол”», – додають фронтмен гурту Павло Холошев та його колеги.

Слухати альбом «Фірмові Рухи» можна на офіційному каналі Fontaliza в YouTube:

Додамо, що минулої весни Fontaliza оновили склад: до Павла Холошева, барабанщика Артема Таланова та басиста Гната Карташева долучився гітарист Юрій (Нестор) Холошев, молодший брат вокаліста.

Раніше побачив світ дебютний альбом «Avatara» електронного проекту KDNP, творцем якого є Назар Гайдучик, колишній гітарист помітних львівських гуртів Dalai Lama та Плесо.