Folknery підкорили найбільший готичний фестиваль світу

Дует став другим українським гуртом після легендарних Кому Вниз, що вийшов на сцену Wave Gotik Treffen.
Folknery Wave Gotik Treffen Ярина Квітка Володимир Муляр Олеся Марчук Son
Фото: надане прес-службою гурту.

Нещодавно український електрофолк-дует Folknery виступив на найбільшому готичному фестивалі світу – Wave Gotik Treffen. Колектив у складі Ярини Квітки (вокал) та Володимира Муляра (ударні, клавішні, тайшо-кото, сопілка, аранжування, саунд-продюсування) став другим українським гуртом після легендарних Кому Вниз, що вийшов на сцену Wave Gotik Treffen.

«Ми уперше на такого роду фестивалі. І це було справді кайфово. Для нас важливою була не лише музична частина, а й візуальна. Разом з львівською дизайнеркою Олесею Марчук створили образ таких собі готичних наречених з українським елементом – віночком», – каже вокалістка гурту Ярина Квітка.

Під час Wave Gotik Treffen Folknery представили свій найсвіжіший на сьогодні альбом «Son» (2018), із яким можна ознайомитись нижче:

Зазначимо, що фестиваль Wave Gotik Treffen відбувається протягом чотирьох днів у німецькому Ляйпцігу. На нього з’їжджається майже 20 тисяч готів з усіх куточків світу. Цього року організатори запропонували понад 170 концертів та мистецьких подій.

Додамо, що гурт Folknery є одним із найгастролюючих з межами України вітчизняних колективів. За час свого існування цей дует зіграв понад 100 концертів у 18 країнах світу: від Великої Британії до Австралії.

«Їм не принципово, якою є сцена – найсучаснішою хай-тековою чи імпровізовано-вуличною. Головне – дарувати людям щастя та відкривати неосяжну енергію української культури через музику», – зазначають у прес-службі гурту.

Нагадаємо, минулорічного липня Folknery представили кліп на пісню «Salvia», який було відзнято у мальовничих куточках Кіпру.

За матеріалами: прес-служби гурту.