Фолк-сінгер Sasha Boole презентував сингл «Golden Tooth»

Музикант поділився першою ластівкою зі свого майбутнього лонгплею.
Sasha Boole сингл Golden Tooth Саша Буль
Фото: з офіційної спільноти виконавця у ВКонтакте / © Kationa Pasnichenko

Фолк-виконавець із Чернівців Sasha Boole представив широкому загалу титульний трек із майбутнього студійного альбому «Golden Tooth», який побачить світ вже у травні.

Олександр Булич a.k.a Sasha Boole: «”Golden Tooth” – пісня про пошук на шляху від пункту А (народження) до пункту Б (біологічної смерті). І чи варто, взагалі, щось шукати?».

Зауважимо, що у новій композиції митець вперше використав синтезовані звуки, відійшовши таким чином від притаманного його творчості кантрі-звучання.

Свій новий сингл Саша Буль супроводив оригінальним лірик-відео:

Трек «Golden Tooth» можна придбати у онлайн-магазинах Google Play та iTunes.

Додамо, що уже цього тижня (четвертого березня) Sasha Boole дасть великий сольний концерт у Києві. Захід відбудеться у клубі Caribbean Club. Квитки на виступ чернівецького музиканта можна придбати за посиланням.

Нагадаємо, на сьогодні у активі музиканта два повноцінних альбоми: «Vol. 1» (2013) та «Survival Folk» (2014). Прослухати їх можна на офіційному Бендкемпі виконавця. Також кожен бажаючий має змогу придбати останній LP музиканта на вінілі.

У 2016 році Sasha Boole став автором саундтреку до повнометражного фільму «Dustards» (режисер Станіслав Гуренко). Пізніше музикант випустив відеокліп «Дорога», до якого увійшли кадри із кінострічки.