Фолк-рокери Rock-H екранізували свою «Катерину»

Закарпатці зняли кліп на свій найсвіжіший сингл.
Rock-H Катерино відео кліп Віктора Янцо Маряна Плавайко Ірина Янцо
Фото: стоп-кадр із кліпу

У прес-службі фолк-рокерів зазначають, що знімальний процес виявився «суцільним експериментом», а саме відео вийшло «сюрреалістичним та фантасмагорійним».

«Реквізит для кліпу “Катерино” ми збирали по усьому Закарпаттю. Ліру та мандоліну нам позичив Василь Полажинець із Хуста, грамофон – Федір Федорович Коприва з Мукачева. Контрабас, який нам дав Ілля Васильович Греба, уже знімався у нашому першому кліпі “L’Amour” ще сім років тому. А старовинні предмети домашнього побуту – швейна машинка, праска, прялка, приладдя для прання – усе це родинні реліквії моєї сім’ї і сім’ї Віктора Янцо», – розповідає менеджер гурту та дружина лідера колективу Ірина Янцо.

Режисером кліпу став Дмитро Фесенко a.k.a. James Stranger, а героїнею – Мар’яна Плавайко – племінниця Віктора Янцо.

«Кліп знімали три дні. За цей час на майданчику трапилося чимало пригод. Найкурйознішим моментом стала доволі небезпечна ситуація: від свічки, прикріпленої до капелюха Віктора, загорівся сам капелюх. Щастя, що менеджер гурту Ірина вчасно помітила палаючу шапку і займання вдалося погасити», – повідомили у прес-службі фолк-рокерів.

Відеокліп «Катерино»:

Кияни зможуть наживо почути екранізовану пісню вже третього березня під час великого сольного концерту Rock-H у столичному клубі Bel Etage. Квитки на захід можна купити за посиланням.

Нагадаємо, минулого вересня Rock-H представили кліп на спільну композицію із Віктором Винником.

За матеріалами: прес-служби гурту