Фіолет зізналися у любові Києву в новій пісні «П’яні Мости»

Аудіотвір увійде до майбутнього студійного альбому рок-формації.

Фіолет презентували другий після «Романтики» сингл з майбутньої платівки «Aurora», вихід якої заплануваний на осінь 2018 року.

Саундпродюсером треку став Артур Данієлян, відомий за співпрацею з такими гуртами, як Бумбокс, Тартак, ТНМК, СКАЙ, Без Обмежень та іншими.

Сергій “Колос” Мартинюк, фронтмен Фіолету: «”П’яні Мости” – історія мого порозуміння з Києвом. З хиткими мостами з сьогодні у завтра під злегка схвильованими від нових життєвих перехресть ногами. Пісня-зізнання у любові до столиці – зізнання стримане, місцями претензійне, але наполегливо-натхненне. Як і майже весь наш майбутній альбом, пісню я відношу до тематики “невиправного оптимізму”, за яким – наша невиліковна віра у краще!».

Прослухати свіжу аудіороботу Фіолету можна на офіційному Саундклауді колективу:

Музиканти уже пообіцяли своїм шанувальникам кілька сюрпризів перед виходом майбутнього студійника.

«На вас чекатимуть ще кілька синглів, кліпів, приємних записів-сюрпризів, і не виключено, що навіть свіжий live-альбом та відеоверсія одного з турових концертів», — йдеться на сторінці гурту у Фейсбуці.

Крім того, уже цього місяця Фіолет планують запустити краудфандингову кампанію по збору коштів на запис та видання нового альбому.

До речі, дев’ятого листопада стартує всеукраїнський тур Фіолету під символічною назвою «#нірванабудетур», який охопить більшість обласних центрів України. Окрім «П’яних Мостів» «фіолетові» презентують ще кілька треків, які увійдуть до «Aurora».

Нагадаємо, улітку рокери представили соціальний відеоряд до своєї композиції «Романтика». Нова робота, яка є чимось на кшталт міні-фільму із «романтичним» саундтреком, отримала назву «Україна – Це Любов!», а її режисером та оператором виступив Антон Ткаченко.

Раніше сайд-проект Сергія Мартинюка Kolos & Brothers  презентував студійний альбом «Kamasutra».