Фіолет зіграють у Києві пісні, обрані їхніми прихильниками

Заключний концерт всеукраїнського туру «#нірванабуде» відбудеться вже цього тижня.
Фіолет CLOUDLESS Sentrum #нірванабуде Сергій Мартинюк Антон Панфілов
Фото: надане прес-службою гурту

Дев’ятого грудня у столичному клубі Sentrum гурт Фіолет завершить свій осінньо-зимовий тур «#нірванабуде», цікавою родзинкою концертів якого стала можливість фанам самим формувати сет-лист виступу рокерів.

Ще однією особливістю київського концерту команди Сергія Мартинюка стане гостьовий (і, між іншим, дебютний) виступ дуету CLOUDLESS – сайд-проекту теперішнього барабанщика Фіолету Антона Панфілова.

«Крім того, під час #нірванабудетур Фіолет презентує і нові пісні, які увійдуть до майбутнього альбому “Aurora” (реліз якого запланований на осінь 2018 року)», – повідомили у прес-службі колективу.

Квитки на захід можна придбати за посиланням. Також на концерті Фіолет збиратимуть речі для дитячого будинку «Чебурашка» у смт. Рокитне Київської області.

«Музиканти намагаються звернути увагу людей на необхідність допомагати іншим, адже зміни починаються з кожного особисто», – наголошують у прес-службі колективу.

Зазначимо, найсвіжішим на сьогодні релізом Фіолету є сингл «П’яні Мости», у якому музиканти зізнаються у своїй любові до Києва.

Нагадаємо, на початку літа CLOUDLESS візуалізували дебютний сингл «Між Світами».

За матеріалами: прес-служби гурту