Фіолет запрошують «прогулятися» «Стежкою»

Колектив зібрав під однією обкладинкою усі випущені упродовж року сингли.
Фіолет Стежка Сергій Мартинюк Кришталеві Візерунки
Фото: надане прес-службою гурту.

Попрокери Фіолет видали чергову пісенну збірку. До неї потрапили композиції, які гурт випускав окремими синглами упродовж останнього року, а також дві нові пісні – титульна «Стежка» та «Зовсім Не Боляче».

«”Стежка” – збірка виданих синглів і кількох нових творінь Фіолету. Вона стала для гурту пісенним підсумком року життя в карантині. І в такому інноваційному форматі якнайкраще проявився талант Сергія Мартинюка, фронтмена гурту, який до того ж ще й письменник. На сьогодні він випустив романи “Рок-н-рол”, “Капітан Смуток” та поетичну збірку “Реп’яхи”», – зазначають у прес-службі колективу.

Загалом до нового релізу Фолету потрапило вісім композицій.

«Перші рядки “Стежким народилися позаторік у Барселоні. За цей час у моєму житті змінилося чимало і “Стежка” стала своєрідним символом тих змін, спробою відпустити минуле й рухатися далі. У ній багато ностальгії, самосповідальності, тужливі нотки ерху – китайської скрипки й умовний вайб попмузики 90-х. “Стежкою” я вчуся відпускати болісне минуле й зі щирим оптимізмом дивитися у майбутнє», – зазначає фронтмен Фіолету.

Цікавим є оформлення цієї пісенної збірки, яке повторює оформлення друкованої книги – з обкладинкою, вступом, змістом та вихідними даними.

«Стежка» доступна для прослуховування за цим посиланням.

До речі, до цієї збірки також потрапила пісня «Пахнеш Щастям», що стала частиною музичного проєкту нових різдвяно-новорічних пісень «Кришталеві Візерунки», започаткованого ютюб-каналом MVUA та профінансованого двома українськими меценатами, які розуміють важливість підтримки якісного вітчизняного музичного контенту.


 

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб завжди бути в курсі останніх новин зі світу української музики!

MusicInUA_button

За матеріалами: прес-служби гурту.