Фіолет у новому відео закликали українців кохатися, одружуватися і народжувати

Музиканти представили соціальний ролик до Дня Незалежності України.
фіолет-україна це любов-кліп
Фото: кадр із відео

Віднедавна вже – київські – рокери Фіолет представили соціальний відеоряд до своєї композиції «Романтика». Нова робота, яка за великим рахунком є чимось на кшталт міні-фільму із «романтичним» саундтреком, отримала назву «Україна – Це Любов!», а її режисером та оператором виступив Антон Ткаченко.

«42 312 335 мільйони – населення України станом на перше червня 2017 року. Це майже на десять мільйонів менше, ніж у 1991 році. Україна посідає 186 місце зі 226 можливих серед країн світу за рівнем народжуваності.
Ми не можемо змінити гнітючу серцю статистику за один день. Проте ми здатні закласти фундамент для вільної та сильної нації вже зараз. Немає значення, у якому місті ви народилися, де живете та чим займаєтеся – закохуйтеся! Одружуйтеся! Народжуйте! Україна – це любов! І чим більше нас – тим сильніші ми!», – йдеться у анотації до відео.

Усі герої ролику – реальні закохані пари, які або вже одружені, або заручені. Вони народилися у різних містах, проте знайшли один одного на території кохання нашої країни.

Зауважимо, що зйомки цього соціального відео ініціював фронтмен Фіолету Сергій “Колос” Мартинюк.

«Відвертий формат відеозвернення був обраний не випадково, адже секс і музика – це ті інструменти впливу, які здатні звернути на себе увагу саме молоді. Молоді, котра формує соціально активний прошарок нашого суспільства», – переконаний митець.

Соціальне відео «Україна – Це Любов!»:

До речі, про те, що Фіолет працюють над новим відео стало відомо близько тижня тому, коли музиканти показали відверті фото зі знімального майданчика.

Нагадаємо, що останнім на сьогодні офіційним кліпом Фіолету є екранізація того ж таки синглу «Романтика», що побачила світ на початку цього літа.