Фіолет поставили яскраву крапку у всеукраїнському турі (відео)

Сергій Мартинюк і Ко запалили публіку на великому сольному концерті у Києві.
фіолет аврора атлас концерт
Фото: надане прес-службою гурту / © Лора Молодець

27 листопада гурт Фіолет завершив всеукраїнський тур на підтримку свого нового альбому «Aurora» аншлаговим концертом у столичному клубі Atlas. У той вечір музиканти виконали не тільки пісні зі свіжого лонгплею, але і вже добре відомі хіти. 

Зауважимо, що фани колективу стали свідками численних сюрпризів та зіркових дуетів. Наприклад, під час виконання композиції «Рідна» на сцену піднялася відома бандуристка Марина Круть із гурту KRUT та зіграла разом із хлопцями. 

Також одну з найсильніших пісень із нового альбому «Космос За Нас» артисти присвятили усім, хто в такий складний для країни час знаходиться на передовій та захищає рідну землю від загарбників.

А ось пісня «Колесо Історії», яку на альбомі «фіолетові» виконують з відомим музикантом і шоуменом М’ячем Дредболом, на концерті від а до я заспівав сам Мартинюк.

Усього ж трекліст концерту складався майже із трьох десятків композицій.

Сергій “Колос” Мартинюк, фронтмен гурту Фіолет: «Це чи не найвідповідальніший концерт туру в одному з кращих концертних залів країни. Важливо було після тисяч кілометрів українських доріг і 14 концертів відпрацювати максимально драйвово. Ситуація із можливостю введення воєнного стану теж добряче витріпала нерви. Але результаті — повний Atlas, відрив і спільні співи, флешмоби і відчуття того, що музика здатна міняти наше життя і реальність!».

Нагадаємо, що 23 листопада дрімпоп-гурт Latexfauna представив абсолютно нову пісню «Євпаторія» на своєму концерті у Києві.