Фіолет показали кліп про «справжнє кохання»

Рокери презентували екранізацію пісні «True Love».
Фіолет True Love відео кліп Сергій Мартинюк Віктор Голіков
Фото: стоп-кадр із кліпу

Режисером нової відеороботи волинян став Володимир Штунь, який раніше знімав для Jinjer, Sinoptik, Septa, Space Of Variations та інших українських команд.

«Мені здається, цього разу ми попрацювали як мінімум на гарну картинку. Холодна ніч у заводському цеху в оточенні автобусних трансформерів того вартувала. Десятки дублів, щирі емоції, близькі до концертних, скейтборд, заклики Вови викладатися як в останній раз… Хочеться, аби глядачі відчули дух холодної осінньої ночі та відчайдушні настрої “True Love”», – розповів про відеоновинку фронтмен «фіолетових» Сергій “Колос” Мартинюк.

Головні ролі у відео зіграло подружжя Голікових.

Кліп «True Love»:

У прес-службі колективу повідомляють, що Віктор Голіков є відомим луцьким фотографом, який створив свого часу для Фіолету один із перших їхніх фотосетів, що ліг у основу концертної поліграфії туру 2012 року на підтримку дебютного альбому «Rock’N’Love».

Нагадаємо, учора, 13 лютого, стали відомі подробиці першого альбому сайд-проекту Сергія “Колоса” Мартинюка і його колег по гурту Фіолет – клавішника Петра Свіста та барабанщика Валіка Миронюка – Kolos & Brothers.

За матеріалами: прес-служби гурту