Фіолет поділилися деталями випуску третього лонгплею

Луцькі поп-рокери оголосили назву та дату релізу нового альбому.
Фіолет Пісні Любові На Полі Бою новий альбом
Фото: з офіційної сторінки гурту у facebook / © Юрій Положевець

Першого жовтня, у Міжнародний День музики та у шосту річницю існування колективу, лучани Фіолет презентують чергову студійну платівку. Третій альбом гурту отримав назву «Пісні Любові На Полі Бою» та складатиметься із 14 композицій, враховуючи і два бонус-треки – «Барбітура» та «Сини».

Запис платівки відбувався в Луцьку під керівництвом Романа Сороки, з яким музиканти неодноразово працювали у минулому.

«Музика – це зброя, тільки істотно вищого порядку і глибиннішого ураження. Пісні з нашого нового альбому пройняті нотами самоствердження, волі до життя та непереборної віри у краще. Любов тут всеохопна і виходить далеко поза рамки усталених пісенних «лав сторі». У «Піснях Любові На Полі Бою» слухач мандруватиме українськими містами: від Львова та Луцька через Київ до східних кордонів нашої країни. Занурюватиметься у глибини власного минулого, ностальгуватиме і надихатиметься. Любитиме і захоплюватиметься, мовчатиме і кричатиме. Пройдеться стежками вічного літа, які приведуть його до днів теперішніх. «Пісні Любові На Полі Бою» – це роман у піснях, щира особистісна повість буремного сьогодення», – розповів про альбом лідер та вокаліст гурту Сергій “Колос” Мартинюк.

Фіолет обіцяють, що у першій половині вересня буде випущено другий сингл із майбутнього альбому – «Касети». До слова, музиканти уже працюють і над кліпом до цієї композиції.

У листопаді–грудні на підтримку альбому команда вирушить у всеукраїнський тур. Окрім презентації нових пісень Фіолет поділяться із відвідувачами концертів і новим баченням деяких старих пісень.

Нагадаємо, першою ластівкою із майбутнього студійника стала композиція «Каштани»:

Трек-ліст альбому «Пісні Любові На Полі Бою»:

01. Напам’ять
02. Танго
03. Дзен
04. Касети
05. Герої
06. Паршивка
07. Я Буду
08. Сталеві Серця
09. Молодість
10. Мій Дім
11. Каштани
12. Вечірній Львів
13. Барбітура
14. Сини

За матеріалами: прес-служби гурту