Фестивальний відбір 2017. Куди подаватись молодому музиканту

Вісім фестивалів, що уже розпочали прийом заявок.
фестивалі 2017 ukrainian festival musicinua
Фото: flickr.com

Хоча до головних концертних подій року – фестивалів – іще чимало часу, проте молодим артистам, які бажають засвітитися на велилюдних майданчиках, варто уже зараз розпочинати активності.

Ми зробили підбірку із восьми українських фестивалів, які уже оголосили про прийом заявок від бажаючих стати частиною їхнього лайн-апу.

 

«Республіка»

Республіка

Один з найатмосферніших фестивалів «взявся за розвиток молодої української музики». До 28 лютого на офіційних сторінках фестивалю буде відкритий прийом заявок для виступу на «Республіці 2017».

«Весною серед усіх бажаючих шляхом голосування прихильників буде обрано сім фіналістів. Вони матимуть змогу виступити у відбірковому турі на масштабному літньому опен-ейрі, позмагатись за перше місце і вибороти можливість виступити на одній зі сцен “Республіки”», – розповіли у прес-службі заходу.

Також переможець отримає повну PR-підтримку від фестивалю на наступні три місяці.

Подати заявку молодий гурт може на офіційних сторінках фестивалю у ВКонтакте та Facebook.

Цьогоріч сьомий фестиваль у Кам’янці-Подільському пройде з першого по третє вересня. Квитки на нього можна придбати за посиланням.

 

«СХІД-РОК»

СХІД-РОК

Організатори п’ятого, ювілейного, фестивалю «СХІД-РОК», що відбудеться у Тростянці Сумської області, активно працюють над формуванням лайнапу і уже зовсім скоро обіцяють оголосити перших учасників дійства.

Також триває традиційний прийом заявок від гуртів, які бажають виступити на цьогорічному заході. Заявки приймаються до 1 квітня на офіційній сторінці фестивалю у ВКонтакте.

Додамо, що вибір колективів відбуватиметься на підставі думки організаторів (50%), а також онлайн-голосувань (50%).

«Гурти, які пройдуть відбір виступлять на Головній сцені фестивалю, ми оплатимо їм проїзд, проживання та харчування. Кількість команд які потраплять на фестиваль шляхом голосування буде оголошено пізніше», – розповіли організатори фесту.

Зазначимо, цьогорічний фестиваль пройде на території фортеці «Круглий двір» – унікального пам’ятника архітектури XVIII століття.

 

«Re:формація»

Reформація

Мистецький фестиваль у місті Чортків Тернопільської області відбудеться улітку. Організатори гарантують усім гостям «якісну музику, талановитих поетів, досвідчених спікерів та хорошу атмосферу».

«Якщо ти пишеш вірші, маєш свій гурт, чи займаєшся іншою самодіяльністю і упевнений, що люди мають це побачити – тобі до нас», – звернулися організатори заходу до бажаючих стати частиною цьогорічного фестивалю.

Подати заявку на фестиваль «Re:формація 2017» можна на офіційній сторінці дійства у ВКонтакте. Кінцевий термін подачі заявок – перша половина березня.

 

WOODSTOСK Ukraine

WOODSTOСK Ukraine

До першого березня приймаються заявки від колективів, які бажають виступити на Великій сцені фестивалю WOODSTOСK Ukraine.

Гурти повинні надіслати заявку на електронну адресу stage.woodstock.in.ua@gmail.com. У формі листа мають бути вказані: назва гурту, стиль виконання, посилання на YouTube (відео виступів та кліпів), посилання на соціальні мережі чи сайт, кількість учасників колективу, місто та контакти представника гурту.

Триденний фестиваль традиційно відбудеться у Львівській області. Цього року – з 11 по 13 серпня на території аеродрому «Цунів» (біля міста Городок). Вхід на WOODSTOСK Ukraine залишається вільним. За найсвіжішими новинами можна слідкувати на офіційній сторінці фестивалю в Facebook.

 

«Млиноманія»

Млиноманія

Фолк-рок-фестиваль «Млиноманія» традиційно відбудеться у перший уікенд останнього місяця літа – з четвертого по шосте серпня у селі Печера Тульчинського району Вінницької області. Наразі триває відбір гуртів на Головну сцену – заявки від колективів приймаються до 15 квітня (заявки бардів та поетів на камерну сцену – до 1 червня).

Як відомо, відбір груп проходить у два тури. Перший тур відбору: оргкомітет визначає десять найцікавіших (на його думку) гуртів, та розміщає голосування у спільнотах фесту у соціальних мережах.

Другий тур: голосування серед учасників спільнот «Млиноманії» у ВКонтакте і Facebook. Два гурти, які наберуть найбільшу кількість голосів, стануть учасниками цьогорічного фестивалю.

 

«Рок Булава»

Рок Булава

За доброю традицією фестиваль «Рок Булава», що цього року відбудеться у Переяслав-Хмельницькому на території спортивної бази «Переяславль» у період з 16 по 18 червня, оголосив про початок приймання заявок від молодих (і не дуже) гуртів. Цього разу організатори вирішили «працювати по новій схемі» у відборі бажаючих виступити на фесті.

Отже, спочатку група має подати заявку на учать у голосуванні. Далі формується 20 колективів, які беруть участь у голосуванні, що триває сім днів. Лідерство у голосуванні, як зазначають організатори, дає 50% можливості потрапляння на «Рок Булаву». Інші 50% дає групі оргкомітет на своєму голосуванні.

Заявки приймаються до першого березня на офіційній сторінці заходу у ВКонтакте.

Додамо, що квитки на фестиваль «Рок Булава 2017» можна придбати за посиланням.

 

«Холодний Яр»

Холодний Яр

Організатори «фестивалю нескореної нації», як позиціонує себе «Холодний Яр», цього року вирішили «зробити для гуртів більше можливостей для участі на музичній сцені фесту». Усім бажаючим гуртам, співакам та музичним проектам пропонують зареєструватися у спеціальній формі «та очікувати на відбір».

«Ми упевнені, що він (відбір. – Прим. ред.) буде дуже цікавим, адже протягом усіх років ми отримували багато заявок від вас, але за браком часу та, можливо, досвіду не могли всіх повноцінно опрацювати, проте цього разу все буде інакше», – звернувся оргкомітет до потенційних учасників відбору.

Слід зауважити, що до реєстрації не допускаються російськомовні гурти.

«Холодний Яр 2017» пройде з сьомого по дев’яте липня у селі Грушківка Кам’янського району Черкаської області. Вхід на фестиваль – вільний.

 

«Тарас Бульба»

Тарас Бульба

Після трирічної перерви повертається до життя найстаріший рок-фестиваль України – «Тарас Бульба».

«Паузи не є для нас чимось новим, але після кожного падіння головне – вчасно підвестися», – написали організатори фестивалю на сторінці заходу у Facebook.

Оргкомітет обіцяє представити цьогоріч «абсолютно оновлений» фестиваль.

«Нове оформлення, нове наповнення, нова ніша. Наша мета – зібрати на сцені найкращих представників української рок-музики у різних її проявах, зберігши при цьому бунтівний дух «Тараса Бульби», – розповіли організатори.

Місце проведення легендарного фестивалю лишається незмінним – місто Дубно у Рівненській області.

Щодо конкурсної програми, то організатори дійства, яке, до слова, відбудеться з 14 по 16 липня, обіцяють повідомити про її умови та терміни зовсім скоро.

Слідкувати за новинами фестивалю можна на офіційних сторінках «Тараса Бульби» у соціальних мережах – Facebook та ВКонтакте.

 

Також радимо молодим гуртам, які бажають «пофестивалити» цього року, звернути увагу на такі заходи, як: BLACK SEA METAL FESTIVAL IV, «Молот» (заявки приймаються до 10 квітня), «Калина у Вогні», SNOV SUMMER FEST.