Фестиваль Respublica дасть поштовх молодій музиці

В Україні стартувала міжнародна програма обміну для молодих музикантів.

Команда українського фестивалю Respublica у партнерстві із асоціацією Kultur Aktiv e.V. (Німеччина) розпочала міжнародний проект Music Factor, який покликаний дати поштовх молодій музиці, арт-менеджменту та налагодити міжнародну співпрацю між артистами і організаторами.

В рамках проекту музиканти та арт-менеджери із України та Німеччини матимуть змогу взяти участь у тижневій програмі обміну.

«Музиканти будуть навчатись правильному продюсуванню та запису пісень, побудові захоплюючих живих виступів, зустрінуться зі спеціалістами із захисту авторських прав», – розповіли організатори.

Арт-менеджери у цей час будуть займатись повною адміністративною підтримкою проекту, отримають цінний досвід роботи в міжнародній логістиці та менеджменті, зустрінуться з букерами та менеджерами закордонних концертних залів і «отримають перші міжнародні знайомства для організації проектів і закордонних турів своїх артистів».

У кінці кожного блоку навчання учасники повинні будуть підготувати живий виступ для шоукейсу на двох фестивалях – у Дрездені (червень) та у Кам’янець-Подільському (вересень).

Подати заявку на програму можуть українські музиканти (до 35 років включно) та арт-менеджери з невеликим досвідом роботи у культурних проектах.

Учасники програми будуть визначені у кілька етапів. Спочатку організаційний комітет Respublica обере 20 найкращих заявок від музикантів, а потім компетентне незалежне журі, яке буде складатись із редакторів українських музичних видань, із 20 запропонованих визначить шістьох учасників-музикантів, які і візьмуть участь у програмі.

«Двох арт-менеджерів для проекту організаційний комітет Respublica обере самостійно, враховуючи досвід та мотивацію аплікантів», – повідомили у оргкомітеті.

Для участі у проекті необхідно залишити свою заявку у коментарях до анонсу на офіційній сторінці фестивалю Respublica у Facebook. Прийом заявок триватиме до 13 травня 2017 року, а результати будуть оголошені вже за два дні – 15 травня.

Анонс проекту Music Factor:

Music Factor 2017

Нагадаємо, що цьогоріч сьомий фестиваль у Кам’янці-Подільському пройде з першого по третє вересня. Квитки на нього можна придбати за посиланням.

До речі, лайн-ап «Respublica 2017» прикрасять своїм виступом переможці премії The Best Ukrainian Metal Act 2016.

За матеріалами: прес-служби фестивалю Respublica