Фани Epolets змусили колектив змінити обкладинку до синглу «Я Хочу Бути З Тобою»

Гурт спіймали на запозиченні ідеї.
epolets-ya-hochu-buty-z-toboyu-syngl-obkladynka-esbe-bloomsday
Фото: з офіційної спільноти гурту у ВКонтакте / © Юрій Стефаняк

Одеські рокери Epolets змушені були змінити обкладинку нещодавно презентованого синглу «Я Хочу Бути З Тобою» через її занадту схожість із графічним оформленням минулорічного альбому британського електронного проекту Esbe «Bloomsday».

Цікаво, що подібність обкладинок практично відразу після публікації синглу помітили прихильники рок-квартету, на що й вказали у своїх коментарях у офіційній спільноті Epolets у ВКонтакте.

«Шановні еполетомани, ми не могли оминути увагою ваше обурення щодо обкладинки нашого нового синглу. Не варто переймайтися! Так, з’ясувалося, що не лише Epolets асоціюють зображення вибуху із розпалом почуттів, про які йдеться у пісні. Але, врешті-решт, це лише картинка, а наш головний інструмент – це музика. Тож насолоджуйтеся треком і візуалізуйте ваші враження у власному арті.
Ми оголошуємо конкурс на найцікавіше “бачення” пісні “Я Хочу Бути З Тобою” і обов’язково відмітимо та побалуємо авторів найкращіх робіт.
Щодо обкладинки, ми лишаємося вірними нашій ідеї, але трохи змінюємо її реалізацію, щоб уникнути можливих обвинувачень та аби ви не хвилювалися», – оперативно відреагували на критику музиканти.

Перший варіант обкладинки синглу Epolets «Я Хочу Бути З Тобою» авторства Олександра Турецького:

epolets-ya-hochu-buty-z-toboyu-syngl-obkladynka-esbe-bloomsday-1

Обкладинка альбому «Bloomsday» британського проекту Esbe:

epolets-ya-hochu-buty-z-toboyu-syngl-obkladynka-esbe-bloomsday-2

Другий варіант обкладинки синглу Epolets «Я Хочу Бути З Тобою»:

epolets-ya-hochu-buty-z-toboyu-syngl-obkladynka-esbe-bloomsday-3

Нагадаємо, представлена 22 листопада пісня одеситів є першим синглом із їхнього майбутнього, четвертого, альбому, над яким гурт працює у студії разом із клавішником Океану Ельзи.

«Це пісня про любов, не про “назавжди і навіки”, а про пристрасть, яка захоплює тебе, коли ти програєш у карти останнє, що у тебе є і додаєш ще. Вона не передбачувана, як будь-яка поїздка по Східній Африці і раптова, як удар по голові вночі у підворітті», – прокоментував нове аудіотворіння фронтмен Epolets Павло Варениця.

Реліз лонгплею, частиною якого стане сингл «Я Хочу Бути З Тобою», відбудеться наступного року.

2 коментарів “Фани Epolets змусили колектив змінити обкладинку до синглу «Я Хочу Бути З Тобою»

  1. Не понятно зачем они “поменяли” обложку на точно такую же, вышел двойной факап

Comments are closed.