Етно-ска-панки Familia Perkalaba представили лонгплей «Daraba»

У неділю, 25 грудня, франківчани презентували перший повноформатний реліз.
familia-perkalaba-lp-daraba-2016-download
Фото: із офіційної спільноти формації у ВКонтакте

Формація із Івано-Франківська випустила новий альбом. Платівка «Daraba» містить дванадцять треків, робота над якими тривала восени «високо у горах у старій гуцульській хаті».

«Цей експеримент група влаштувала уже вдруге, перед тим записавши ЕР “Argelujah” в урочищі під Говерлою. Метою цього експерименту було максимальне вивільнення творчої і фізичної енергії, що є у традиції культури perkalaba», – пояснили вибір локації учасники гурту.

Зведення, мастеринг та саундпродюсування лонгплею Familia Perkalaba довірили Олегу Артиму. Графічно-ілюстративне оформлення альбому «Daraba» зробила Grycja Rd.

«Культовий Оркестр Радості і Щастя знов піднімається із глибин на поверхню! І це є радісною новиною такого складного року», – заявили музиканти.

Прослухати найновіший доробок Familia Perkalaba можна на офіційному Саундклауді оркестру:

До речі, як розповів ідейний натхненник та продюсер Familia Perkalaba Олег “Мох” Гнатів, в осяжному майбутньому побачить світ ще й альбом реміксів на «Daraba».

Зауважимо, що нова платівка франківчан стала першим повноформатним релізом Familia Perkalaba – реінкарнації гурту Перкалаба після виходу із її складу кілька років тому вокаліста Андрія “Федота” Федотова і бас-гітариста Яреми Стецика.