The Erised готують до випуску дебютний альбом

Його реліз відбудеться у перших числах червня.

Кияни The Erised нарешті готові представити на суд слухачів перший повноформатний реліз. Майбутній альбом, напевно, найгучніших дебютантів минулогого року матиме назву «Room 414» та побачить світ третього червня.

До платівки, що вийде на саблейблі Hospital Records британського лейблу Med School, увійде 14 композицій. Серед них і уже відомі прихильникам за попереднім EP та синглом The Erised пісні «Pray», «It’s Over», «In My Car» і «Take Me». Щоправда, кожен із цих аудіотворів матиме «альбомне» аранжування.

Обкладинка та треклист LP «Room 414»:

The Erised Room 414 download pre-order cover
01. Spring
02. Velvet
03. Take Me (album mix)
04. Pray (album mix)
05. Interlude
06. In My Car (album mix)
07. Move On
08. Liar
09. Room 414
10. It’s Over (album mix)
11. Periphery
12. Even If
13. Autumn
14. Ghost

Майбутній альбом буде доступний у трьох форматах – цифровому, на компакт-дисках та вінілових платівках. Фізичні примірники платівки можна передзамовити тут. Цифрову копію «Room 414» наразі можна попередньо замовити в магазинах Google Play та iTunes.

На підтримку лонгплею The Erised устигли презентувати відеовізуалізацію нової пісні «Liar»:

Нагадаємо, що квінтет The Erised можна назвати супер-проектом. До його складу входять екс-учасниця «Фабрики зірок» та «Голоса країни» Соня Сухорукова, барабанщик Бумбоксу Олександр Люлякін, Ніл Тарасов та Ігор Кириленко з електронного проекту Hidden Element, а також електронний музикант Daniel Detail.