Епічна присвята своєму батькові. Page Blank презентував дев’ятихвилинну композицію

Аудіотвір був презентований разом із захопливим анімаційним виднограєм, створеним Ольгою Береговою.
Page Blank Oleksii Bekh Олексій Бех Ольга Берегова The Hurdle
Фото: частина графічного оформлення синглу.

Олексій Бех, який творить під псевдо Page Blank, нещодавно представив анімаційний виднограй на інструментальну композицію «The Hurdle». Сам твір, хронометраж якого складає майже 9 хвилин, музикант присвятив своєму батькові.

«Композиція “The Hurdle” розповідає про персонажа ПО та подолання ним перешкод на своєму життєвому шляху. ПО знаходить свободу та легкість через віру в себе та життя “в моменті”.
Трек присвячений моєму батьку, який помер у серпні 2021 року. Для багатьох він був прикладом того, як долати будь-які життєві перешкоди з легкістю і вірою у себе та людей», – розповідає Олексій.

Відеоанімацію до композиції створила Ольга Берегова.

Кліп дивіться нижче:

Зазначимо, що свій творчий псевдонім Page Blank Олексій Бех пояснює наступним чином: «Нові мелодії починаються з чистого листа. Так простіше створювати, так можна розширювати рамки своєї уяви».

Додамо, що Олексій пише інструментальну музику майже 20 років. Після участі у десятці різних гуртів, останні п’ять років займається сольною творчістю. Детальніше з його творчістю можна ознайомитись на Саундклауді та Ютюбі.

 

Підписуйтесь на нас у соцмережах, щоб не пропустити нічого цікавого зі світу української музики!

MusicInUA_button