Електронщики Us випустили дебютний міні-альбом «Ground Zero» та лайв-відео

Перший в офіційній дискографії київського тріо міньйон вмістив шість англомовних композицій.

У прес-службі колективу зазначають, що хоча тематика пісень EP полярно різна, проте усі вони відображають живі реакції музикантів на навколишню реальність і зводяться до пошуків способів її прийняття.

«Один трек [з міні-альбому] було створено близько трьох років тому, інший – лише кілька місяців тому. За цей період наші життєві погляди і музичний світогляд змінювалися, тому й треки, що увійшли до ЕР, різні за настроєм, звучанням та ідеями. Ми вбачаємо у цьому позитив, окільки усі пісні вийшли різноманітні, виношені, дозрілі і слухач не повинен [буде] нудьгувати», – говорять учасники Us.

Усі вокальні партії міні-альбому «Ground Zero» виконані Іваном Розіним і Максом “MXMN” Смоголем – на відміну від більшості випущених раніше синглів Us, які були записані в колаборації з запрошеними вокалістами.

Щодо музичної складової, то у деяких композиціях ЕР присутні живі інструменти, інші треки – на 100% електронні.

«У живих інструментах є “повітря”. Крім того, вони відмінно передають характер і темперамент того, хто на них грає – чого не завжди скажеш про електроніку. Але вона бере іншим: тембр електронного інструменту може виявитися дійсно унікальним і, як не парадоксально, цілком “живим” по відчуттю», – зазначили музиканти.

Ознайомитися із «Ground Zero» можна на офіційному Саундклауді тріо, а придбати – в магазині iTunes.

На підтримку міньйону Us також презентували студійне лайв-відео на композицію CNN:

За матеріалами: прес-служби гурту