Електронщики Hidden Element поділилися новою музикою

Київський дует віддячив своїм прихильникам безкоштовним міні-альбомом.

«Ультрамодний bass-band», як самі себе називають учасники столичного проекту, висловив усім шанувальникам глибоку подяку за підтримку своїх починань і поділився з громадськістю одразу двома новинами.

Наприкінці липня музиканти зібрали в міні-альбом варіації на композицію «Lost», яка вийшла на британському лейблі Clear Conceptions у 2012 році і отримала підтримку великої кількості музикантів та діджеїв з різних куточків світу.

«Ідея зробити декілька варіацій на цей трек народилася досить давно, а ці версії ми часто грали на наших лайвах. Нам подобається, що усі вони мають різний настрій і форму, а ремікс від Int Company звучав в одному з відосів знаного руфера Mustang Wanted», – зазначено в прес-релізі до збірки.

Прослухати варіації на сингл «Lost» та вільно їх завантажити можна на офіційному Саундклауді проекту.

Також Hidden Element анонсували вихід дебютного студійного альбому.

«Ми з радістю і гордістю ділимося з вами, мабуть, найважливішою подією за увесь час існування проекту Hidden Element – ми готуємося до релізу нашого дебютного альбому, в роботі над яким брали участь багато наших друзів і колег», – повідомляється на сторінці проекту в ВКонтакте.

Електронщики повідали, що альбом вийде вже цієї осені на ірландському лейблі Absys Records, а нині відбувається його мастеринг.

«Так само ми готуємо кілька відео-тізерів і раді представити вам перший з них», – відзначили кияни.

Нагадаємо, що третього серпня супер-проект The Erised, частиною якого є також учасники Hidden Element, презентував лайв-врсію свого нового синглу «In My Car».