Електронщики The Erised представили дебютний відеокліп «Even If»

Прем'єра відео відбулася 19 грудня на YouTube-каналі британського лейблу Med School.
the-erised-even-if-video-klip-vadym-uvazhnyj-room-414-hospital-records-med-school-tony-colman
Фото: стоп-кадр із кліпу

Днями столичний квартет презентував свій перший офіційний кліп. Еранізацією пісні «Even If» із травневого лонгплею «Room 414» займався Вадим Уважний, який уже тривалий час допомагає киянам із фото- та відеоматеріалами.

У прес-службі The Erised дебютну відеороботу описують як «містичну історію про дівчину, яка розплутує (чи, навпаки, заплутує) клубок залежностей усередині себе».

«Якщо розповісти глядачам суть відео, ми позбавимо їх можливості отримати задоволення від самостійної інтерпретації образів і подій на екрані. Мені хотілося б, щоб кожен, хто побачить цей кліп, став співавтором сценарію, прислухався до сигналів своєї підсвідомості», – говорить режисер кліпу.

Прем’єра відео відбулася 19 грудня на YouTube-каналі британського лейблу Med School (підрозділ Hospital Records), резидентами якого є The Erised.

Тоні Колмен, співзасновник Hospital Records: «Кліп на “Even If” видався таким же естетично бездоганним, як і сам трек. Мені рідко подобаються кліпи, які навмисно таємничі, але тут усе спрацювало. Що в скриньці? Який результат історії? Після перегляду у вас залишається чимало питань, відповіді на які ви зможете знайти тільки переглянувши відео знову».

Кліп на пісню «Even If»:

Зазначимо, що спершу вихід кліпу було заплановано на жовтень, утім його перша публічна демонстрація відбулася під час столичного концерту The Erised у клубі Atlas.

Нагадаємо, днями відбулася прем’єра тизеру дебютного кліпу молодого блюз-рок-артиста Leo Mantis, якого продюсує Святослав Вакарчук.

За матеріалами: прес-служби гурту