Електронщик Histibe з нагоди Дня Незалежності презентував надихаючий аудіовізуальний твір

В основу екранізації покладено спільну із автралійцем Generdyn композицію «Blind Desert».
Histibe Heart Of Independence Generdyn Blind Desert
Фото: скриншот із фільму

Напередодні Дня Незалежності України київський електронний музикант та продюсер Histibe представив мікрофільм «Heart Of Independence». Матеріалом для нього стали надихаючі кадри підготовки до військового параду, який відбувся сьогодні, 24 серпня.

«Я хотів передати дух незалежності і міць країни, що так небхідні саме зараз. Також у такий спосіб хотів подякувати тим, хто захищає мир і спокій України. Відео мало бути коротким, чітким та змістовним. І водночас цікавим та зрозумілим для міжнарогодно глядача з точки зору якості, творчого підходу до відеомонтажу і музичного напомнення. Гадаю, у такій інтерпретації цей аудіовізуальний твір додасть натхення і городості за нашу країну», – зазначив музикант.

За словами Histibe, екранізована композиція «Blind Desert» була написа цього року під час співпраці із автралійським композитором Generdyn. Останній відомий своєю роботою над створенням музики для трейлерів таких голівудських блокбастерів, як «Зоряні війни» (Star Wars), «Термінатор» (Terminator), «Месники» (Avengers) та «Той, що біжить лабіринтом» (Maze Runner).

«Ми створили цю композицію під час моєї роботи над саунддизайн-проектом для американського лейблу Аudio Imperia. Усі звуки, які ви чуєте у аудіотворі, були розроблені мною і увійшли до бібліотеки семплів Dark Moon Rising», – розповів MusicInUA український електронщик.

Мікрофільм «Heart Of Independence»:

Також можна ознайомитись із фотогалереєю проекту на його офіційній сторінці.

Зазначимо, на початку серпня було оприлюднено офіційний кліп на спільну композицію Histibe та Subsets «I Will» із гостьовим вокалом фронтвумен гурту Zetetics Ліки Бугайової: