Електронний дует Sweet Mountains записав «незвичайну» колискову

Цей трек став другим україномовним записом у активі творчого тандему Слави Дядюна та Юлії Джули.
Sweet Mountain – Kolysochka - 2017 - сингл
Ілюстрація: частина графічного оформлення синглу

Днями дует Sweet Mountains поділився своїм новим аудіодоробком. Текст пісні «Kolysochka» створено із фрагментів української дитячої народної творчості.

«Це пісня настрою, у якій героїня передає своє тепло і любов дитині. Але у нашому випадку – відсутній усипляючий елемент. Текст пісні наводить на думки про підсвідоме єднання із природою. Можна уявити, як вітер гойдає колиску на гілках дерева у лісі: зелене листя шелестить, усе живе навколо посилає тепло й любов. Саме ця динаміка присутня у нашій композиції, тому її не можна назвати звичайною колисковою», – коментують сингл учасники Sweet Mountains.

Зауважимо, що це уже друга оприлюднена цього року композиція, що передує випуску наступної аудіодобірки дуету.

Слава Дядюн, учасник Sweet Mountains: «Зазвичай такі пісні випускають окремою збіркою уже після основного альбому. Але у нас зараз є чимало невиданої музики, яка нам подобається. Тому, поки ми працюємо над платівкою, будемо ділитися зі слухачем свіжими синглами та ауттейками із наших сесій».

Прослухати нове творіння Sweet Mountains можна на їхньому Саундклауді:

Нагадаємо, 20 березня електронний дует презентував пісню «Durna», яка стала першою аудіороботою музикантів, з часу виходу минулорічного мікстейпу «Home Recordings ’16».

На початку весни Sweet Mountains екранізували «одну із найулюбленіших композицій» зі свого «домашнього» демо-альбому.