Джамала випустила свій перший міжнародний альбом

Джамала Jamala 1944
Фото: надане прес-службою гурту

Наслідком тріумфу Джамали на цьогорічному пісенному конкурсі «Євробачення» став контракт із міжнародним мейджором Universal Music Group. Саме за підтримки цієї музичної корпорації сьогодні, десятого червня, світ побачив перший міжнародний альбом співачки.

Платівка отримала назву «1944» та складається із 12 композицій. Її основу склали пісні із минулорічного альбому «Подих» та більша частина композицій позаторішнього EP «Thank You». Також до альбому увійшла англомовна версія пісні «Чому Саме Тебе» із згаданого вже лонгплею «Подих» та композиція «I’m Like A Bird» із другого студійника «All Or Nothing» (2013).

«Сьогодні у світ виходить альбом Джамали “1944”, виданий на найбільшому у світі лейблі Universal Music Group. У релізі 12 композицій – вісім англійською, три українською мовою [та двомовна] “1944”, з якою Джамала стала переможцем міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення 2016».
Реліз на території Європи здійснює лейбл Universal Music Denmark, який, крім іншого, займається ексклюзивною дистрибуцією офіційного збірника “Євробачення 2016”. Також найближчим часом альбом буде випущений у США. В Америці його видасть компанія Republic Records, що також входить до Universal Music Group і працює із такими артистами, як Ariana Grande, Drake, Florence + The Machine, John Newman, Nickelback, Nicki Minaj, The Weeknd та інними», – сказано у офіційному прес-релізі з нагоди випуску платівки.

Ознайомитись із першим міжнародним альбомом Джамали можна на Саундклауді співачки:

Цифрову копію цієї платівки можна придбати за посиланням.

Переможний виступ співачки на цьогорічному «Євробаченні»:

Нагадаємо, третього червня на британському лейблі Hospital Records вийшов дебютний альбом киян The Erised «Room 414».

За матеріалами: прес-служби співачки