Джамала випустила «окриляючу» пісню

Основний посил композиції у тому, що кожній людині потрібна підтримка.
джамала-крила-2018
Фото: надане прес-службою співачки

Сьогодні, 21 березня, Джамала представила студійну версію пісні «Крила».  За словами артистки, її нова аудіоробота про те, що кожному з нас потрібна підтримка інших людей.

Джамала, співачка: «Я не люблю поняття selfmade, тому що, на мій погляд, воно неправдиве і підносить нас над іншими. Ми народжуємося в певних сім’ях, батьки направляють нас, виховують, вкладають в нас свою любов. На кожному етапі нашого життя зустрічаються люди, які нам допомагають, надихають і окриляють. Особливо це важливо в важкі хвилини, коли ти сидиш і думаєш: “Ну, чому я? Чому саме мені дістаються найскладніші випробування? Чому інші люди живуть щасливо, а я найнещасніший?”. У ці хвилини тобі і потрібні ці крила, чи то віра, ангел або кохана людина поруч».

Зауважимо, що слова до композиції написала талановита поетеса із Одеси Тетяна Милимко.

Нагадаємо, що на початку березня Джамала, яка чекає первістка, виконала пісню «Ти Любов Моя», яка звучить під час фінальних титрів українського мультфільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила».

«Пісня “Ти Любов Моя” дуже сонячна і позитивна, вона вчить нас мріяти і вірити в себе, а головне – любити! Я вже встигла подивитися мультфільм, і дуже пишаюся тим, що це абсолютно українське кіно: дитяче, добре, професійне і якісне. І, звичайно, чудово бути частиною такого класного проекту!», – поділилася співачка на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Автор слів пісні – Олександра Рубан, музику написав Роббі Невіл. Кліп знімали в студії під час запису треку, а у самому відео використані найяскравіші кадри мультфільму.

Відеокліп «Ти Любов Моя»:

За матеріалами: прес-служби співачки