Джамала шукає молодих аранжувальників

Співачка запрошує долучитись до роботи над її новим альбомом.

Переможниця «Євробачення 2016» повідомила про роботу над своєю новою, четвертою за рахунком, повноформатною платівкою та запросила молодих аранжувальників долучитися до творчого процесу.

«Настав новий рік, я продовжую працювати над новими піснями і новим альбомом. Я уже написала достатньо матеріалу, а тепер думаю над тим, щоб повторити вдалий досвід мого останнього альбому “Подих” і залучити до співпраці молодих та невідомих аранжувальників», – повідомила у своїх офіційних спільнотах Джамала.

За її словами, такий крок обумовлений великою кількістю молодих музикантів, які бажають попрацювати із нею.

«Дуже часто після гастролей у різних містах України до мене підбігали музиканти із палаючими очима і говорили, що дуже хотіли б зі мною попрацювати у якості аранжувальників, але при цьому примовляли: “напевно, це нереально”. Усе це реально! Я люблю справжніх фанатів своєї справи. Я хочу дати шанс початківцям аранжувальникам з хорошим музичним смаком, тим, хто не боїться шукати», – зазначила співачка.

У той же час вона наголосила, що їй потрібні саме аранжувальники, а не сонграйтери.

«Увага! Я не шукаю сонграйтерів – пісні вже написані. Я шукаю аранжувальників, які готові пройти зі мною шлях від музичної ідеї пісні, роботи над кожним тактом, лейтмотивами, беками, барабанами (у цьому я дуже прискіплива) до загального звучання композиції», – пояснила Джа.

Бажаючі спробувати себе у якості аранжувальників нових пісень переможниці минулорічного «Євробачення» можуть надсилати приклади своїх робіт у mp3-форматі на електронну адресу igor@rfs.com.ua.

Зазначимо, попередній номерний лонгплей Джамали «Подих» побачив світ восени 2015 року. На початку червня 2016 року співачка випустила свій перший міжнародний альбом «1944».

Нагадаємо, минулого грудня кліп Джамали «Шлях Додому» перетнув мільйонний рубіж.