Джамала презентувала яскравий кліп «Сумую»

Треки, які увійшли до свіжого релізу виконавиці, відображають її внутрішній стан у поточний період.
Джамала Сумую
Фото: скриншот із відео

Сьогодні, сьомого вересня, відбулася прем’єра нового двопісенного синглу Джамали, який отримав назву «Сумую». До релізу, окрім титульної композиції, входить також трек «Любити».

За словами виконавиці, з музичної точки зору її нове творіння – це «важливий і незвичайний експеримент».

Джамала, мисткиня: «Дуже хотілося зберегти живу іскру та емоцію у піснях. Я трохи втомилася, від того, що навколо дуже багато схожої музики. Всі користуються однаковими семплами, музичними бібліотеками, у всіх однакове звучання».

Цікаво, що музиканти вперше почули демо-запис композиції «Сумую» безпосередньо у студії.

«Ми почали створювати аранжування практично відразу, після першого прослуховування. Не затирали пісню до дірок, як іноді буває, у пошуках потрібного звучання», – говорить Джамала.

Також співачка додала, що пісня «Сумую» відображає її внутрішній стан у поточний період.

«Я дуже люблю Одрі Тоту (Audrey Tautou) і фільм “Амелі”. Він став класикою у тому числі і тому, що багато дівчат впізнають себе у головній героїні. Вона страшенно романтична і вразлива, з кожної короткої розлуки робить справжню драму. Вона наповнена любов’ю і перебільшує, гіперболізує будь-яку подію особистого життя. “Сумую” якраз про таку “дівчину-Амелі”», – зізналася Джа.

Прослухати треки «Сумую» та «Любити» можна на офіційному Саундклауді співачки:

Сингл «Сумую» можна також придбати у онлайн-магазинах Apple Music та Google Play.

Додамо, що презентація композиції відбулася разом із відеокліпом на неї.

«У нас були неймовірні зйомки кліпу. Я вдячна Ігорю Стеколенку (режисер кліпу. – Прим. ред.) за оригінальну ідею, за те, що він не став екранізувати текст пісні. Відео про те, що творча людина не може не творити. Неважливо, чи є поряд аудиторія, моя героїня співає на заході і світанку, танцює, знаходиться у пошуку. Її переповнює творчість», – розповіла про зйомки виднограю мисткиня.

Зауважимо, що зйомки відео тривали два дні і проходили у Португалії.

Відеокліп «Сумую»:

Нагадаємо, цей кліп став другою презентованою у поточному році відеороботою Джамали після оприлюдненої у травні екранізації пісні «I Believe In U».

Очікується, що обидві композиції стануть частиною наступної платівки минулорічної переможниці «Євробачення», для роботи над якою співачка планувала залучити молодих аранжувальників.

За матеріалами: прес-служби артистки